İlan Yayınlama Kuralları


İLAN YAYINLAMA KURALLARI

- İlan vermek isteyen kişi veya kurumun mülk sahibi veya bunların ticari amaç gütmeyen yakınları veya yetkilileri olması zorunludur.

- İlan içeriği ve ilan verenin iletişim bilgileriyle ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine ait olduğu gibi İlan Sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncelliği ve doğruluğundan da sorumludur. Satılmak veya kiralanmak istenen gayrimenkulün ilanın yayınına başlanılmasından sonra satılması, kiraya verilmesi, satılmaktan vazgeçilmesi veya kiraya verilmekten vazgeçilmesi durumunda değişiklikler aynı gün sitede güncellenmeli veya site yönetimi durumdan haberdar edilmelidir. İlanın güncellenmemesi veya yayından kaldırılmaması nedeniyle üçüncü kişilerin ve EMLAKSUNAR COM.’ un uğrayabileceği zararlardan İlan Sahibi kayıtsız ve şartsız sorumludur.  

 - İlan sahibi, her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. Bir üyelik adı altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar sistem tarafından silinecektir.

 - İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen gayrimenkule ait bilgiler bulunmalıdır.

- İlan fotoğrafları sadece gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmalıdır. İlan fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili bir kısıtlama yoktur. Ancak ilan fotoğraflarının reklam mahiyetinde olsun olmasın Logo veya benzeri nesneler içermesi durumunda, fotoğrafın veya ilanın EMLAKSUNAR COM. Tarafından silinebileceğini ilan sahibi kabul etmiştir.

- İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanlarının bir kısmı veya tamamı EMLAKSUNAR COM. Tarafından silinebileceği gibi İlan Sahibinin üyeliğine EMLAKSUNAR COM. Tarafından tek taraflı olarak son verilebilir.

- İlan sahibi, www.emlaksunar.com adresinde ilan yayınlayarak, EMLAKSUNAR COM.  Tarafından belirlenmiş olan iş bu ilan yayınlama kurallarını kabul etmiş sayılır.

- EMLAKSUNAR COM.’ un her zaman için iş bu İlan Yayınlama Kurallarını değiştirme ve yeni şartlar ekleme hakkı saklıdır.

Emlak Sunar