Nasıl Çalışır?    (Mülk Sahipleri İçin Anlatım)

  3basamak

NASIL ÇALIŞIR ?

Emlaksunar.com mülk sahipleri ile emlak ofislerini buluşturan Türkiye'nin ilk ve tek emlak ilan sitesidir.

Emlaksunar.com, sahibinden ilanların onlarca emlak ofisine, binlerce ofis müşterisine ve emlak ofislerinin verdiği ilanlarla milyonlarca internet müşterisine ulaştığı platformdur, İlanlarınızı en fazla müşteri ile buluşturan bu sistemde, emlaklarınız hemen alıcı bulur ve değerinden işlem görür.

Emlaksunar.com ile “bir bakayım” diyerek gezen boş müşterilerle uğraşmazsınız, sık sık kapı ziliniz emlakçılar tarafından çalınmaz, uygun olmadığınız vakitlerde sürekli rahatsız edilmezsiniz.

Emlaksunar.com’da  ilan verirken emlak özelliklerinin yanı sıra, müsait olduğunuz randevu vakitleri de  ilana girersiniz. Onlarca emlak ofisi sizin belirlediğiniz koşullarda ilanınıza talip olurlar. İlanınız için kendi pazarlama ve reklam çalışmalarını yaparlar. İlanınız üzerinde 10’larca kat daha fazla reklam çalışması yapılmış olur. Uygun müşterisi olan emlak ofisleri, önceden sizin belirlediğiniz randevu vakitlerinde müşterilerini getirirler. Anlaşmanız halinde satış veya kiralama işlemi gerçekleştirilir.

İlanlarınıza ait, mülk sahibi iletişim bilgisi, emlak adres bilgisi, ilan fotoğraflarını indirme özelliği ve harita uygulaması yalnızca üye emlak ofisleri tarafından görüntülenebilir. Emlak ofisleri bu özel bilgilere ilan başına 1,49 TL ödeyerek ulaşırlar. Bu durum müşterisi olmayan veya size hizmet veremeyecek emlakçıların elenmesine yardımcı olur.

AVANTAJLARI NELERDİR ?

  • İlanınızı Milyonlara Ulaştırın
Emlaksunar.com’a ilan verdiğinizde, ilanınız önce onlarca emlak ofisine ulaşır. Onlarca emlak ofisi aynı anda ilanınızı pazarlar. Bu sayede ilanınız binlerce ofis müşterisine ulaşır. Bununla beraber emlak ofisleri ilanınızı diğer emlak sitelerinde de yayınlar. Böylece ilanınız milyonlarca müşteriye ulaşmış olur. Emlaksunar.com, ilanınızı diğer ilan sitelerine nazaran çok daha fazla müşteri ile buluşturur.
  • Arkanıza Yaslanın, Rahatınıza Bakın
Artık yüzlerce müşteriyle görüşmenize gerek yok. Tüm müşterilerle ön görüşmeyi emlakçılar yapar. Size yalnızca kararlı müşterilerle görüşmek kalır.
  • Randevu Vakitlerini Önceden Belirtin

İlanlarınızda uygun olduğunuz randevu vakitlerini belirtin. İşteyken, tatildeyken, en olmadık zamanda müşteriler  ve emlakçılar tarafından rahatsız edilmeyin.

  • Birikiminizi Riske Atmayın

Bireysel tüketicilerin en yüksek fiyatlı alışveriş işleri emlak sektöründe olmaktadır. Emlak işlerinizde danışmalık hizmeti alın, birikimlerinizi riske atmayın. Bu hususta, marka değeri yüksek, profesyonel ve güvenilir emlak ofisleri ile çalışmanızı öneririz.

  • Her Kategoride 5 Adet İlan Verme İmkanı
Kiraya vermek istediğiniz 3 adet daireniz olabilir. Neden tek bir ilan ile kısıtlanasınız ki? Emlaksunar.com’da ücretsiz olarak her kategoride 5 adet ilan, yani toplam 15 adet ilan verebilirsiniz.

DETAYLI ANLATIM

Türkiye'de emlak sektöründeki web hizmetlerine yepyeni bir sistem getiren Emlaksunar.com'un iki tür üye kullanıcı profili vardır. Emlakçı üyeler ve mülk sahibi üyeler. 

Emlaksunar.com, mülk sahiplerinin aynı anda çok sayıda emlakçı ile çalışmalarını sağlayarak daha hızlı satış veya kiralama yapmalarını amaçlar. Mülk sahibi olarak Emlak Sunar'a verdiğiniz emlak ilanını bölgenizdeki emlak ofisleri online olarak daha hızlı bulabilir ve pazarlamaya başlayabilirler. İlan vermediğinizde ve yalnızca afiş asarak müşteri aradığınızda bölgenizdeki emlakçıların sizin emlağınızı fark etmeleri zaman alacaktır. Hatta çoğu emlakçının belki haberi bile olmayacaktır. Emlak Sunar'a ilan verirseniz bu ilan o bölgede çalışan tüm emlakçılara mesaj ile bildirilir. Size uygun müşterisi olanlar veya size hizmet verebilecek emlakçılar hemen pazarlama ve reklam çalışmalarına başlayacaklardır. 

Emlaksunar.com'da diğer internet sitelerinin aksine ücretsiz olarak tam 15 ilan yayınlayabilirsiniz. Diğer emlak ilan siteleri ikinci sahibinden ilan için sizden para isteyeceklerdir. Kiraya vermek isteğiniz 3 tane daireniz olabilir. Neden tek bir ilanla kısıtlanasınız ki? Emlak Sunar'a 3 kiralık dairenizin ilanını aynı anda verebilirsiniz. 
Emlaksunar.com'a ilan verirken uygun olduğunuz randevu vakitlerini ilanınızda belirtebilirsiniz. En sık başımıza gelen satacağımız ev müsait değilken veya dağınıkken müşterilerin sıklıkla gelmeleridir. Veya siz işte iken sürekli müşteriler veya emlakçılar tarafından telefon alarak rahatsız olabilirsiniz. Emlak Sunar mülk sahiplerinin bu sıkıntılı durumlarına bir çözüm olarak ilanlara randevu saatlerini ekleyebilme özelliğini sundu. Örneğin, cumartesi günleri saat 12:00 ile 15:00 arası müsait olduğunuzu önceden ilanlarda belirtebilir ve o saat gelmeden eviniz uygun hale getirebilir veya işlerinizi ayarlayabilirsiniz. 


Emlak Sunar