Yasal Uyarı


YASAL UYARI
“http://www.emlaksunar.com” internet sitesi gayrimenkul veya gayrimenkullerini satmak veya kiraya vermek isteyen mülk sahipleri ile emlakçı, gayrimenkulcü ve inşaat firmalarını son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

-“http://www.emlaksunar.com” alan adında bulunan internet sitesinde yer alan tüm içerikler, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik ve uygulama değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Lisans sahibi, sitesinin, sitesi içerisindeki uygulamaların, “Site”de yer alan bilgilerin ve telif haklarına tabi tüm çalışmalarının satışı, paylaşılması, dağıtılması, sergilenmesi ve üçüncü kişilerin erişimine sunulmasına rıza göstermemekte, izin vermemektedir. İzin verilmeyen kullanımı gerçekleştiren kişiler, EMLAKSUNAR COM'UN ve üçüncü kişilerin uğradıkları zararları, mahkeme masraflarını ve avukatlık ücreti de karşılamakla yükümlü olacaklardır. 

- Kullanıcı ve Üyeler http://www.emlaksunar.com internet sitesinde yer alan ilanların, gayrimenkulünü EMLAKSUNAR COM üyesi kişi veya işletmeler vasıtasıyla satmak veya kiralamak isteyen mülk sahibi kullanıcılar tarafından servis edildiğini, EMLAKSUNAR COM. un bu ilanlara katkısı olmadığını, EMLAKSUNAR COM. ca bu ilanlara hiçbir şekilde ekleme ve değişiklik yapılmadığını, “http://www.emlaksunar.com” Sitesinde yer alan tüm bilgilerin bilgi vermek amacıyla yer aldığını, tavsiye ve yönlendirme amacı taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

-“http://www.emlaksunar.com” internet sitesi ile sitenin sahibi ve yöneticilerinin, EMLAKSUNAR COM. SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI, İLAN YAYINLAMA KURALLARI, ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ şartlarının okunmamış veya okunmuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

- EMLAKSUNAR COM. iş bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. 

Emlak Sunar